Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Ušakovs uzskata, ka “Jaunais vilnis” pasauli padarīs labāku

ES dârza svçtki 2010

Vakar tika atklāts konkurss “Jaunais vilnis” , kuru klātienē apmeklēja arī Rīgas domes mērs Nils Ušakovs. Ušakovs savā uzrunā norādīja, ka „Jaunais vilnis” var padarīt pasauli labāku.

“Mēs Latvijā ļoti labi zinām, kas ir dziesmas spēks. Dziesma mums vienmēr ir palīdzējusi pārvarēt visas grūtības. Dziesma palīdzēja mūsu valstij atjaunot neatkarību. Mēs zinām – dziesma var izmainīt pasauli”, sacīja Ušakovs, norādot, ka starptautiskie konkursi, tādi kā „Jaunais vilnis”, kad sapulcējas jaunie talanti no visas pasaules, var izmainīt pasauli uz labo pusi.

“Lai mēs dzīvotu pasaulē, kurā starp valstīm neveidojas mākslīgas sienas, kurā nekaro brāļu tautas, kurā nenotriec pasažieru lidmašīnas. Jūsu konkurss arī var padarīt pasauli labāku. Tas arī ir mans galvenais novēlējums visiem” uzrunas nobeigumā sacīja Ušakovs.

Lai gan sākotnēji Rīgas mērs nebija domājis apmeklēt konkursu “Jaunais vilnis”, viņš pārdomāja, par iemeslu minot cieņu pret cilvēkiem, kas organizē pasākumu Latvijā.

Tik pat svarīgs bija iemesls, ka Latvijai nepieciešamas labas savstarpēji izdevīgas ekonomiskās attiecības ar Krieviju.

Jau iepriekš ziņots, ka pirmdien Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) iekļāva Latvijā nevēlamo personu sarakstā trīs Krievijas estrādes zvaigznes, liedzot ieceļot valstī dziedātājai Valērijai, Josifam Kobzonam un Oļegam Gazmanovam.

Pievienot komentāru