Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Ukrainas medijs: Notiek pierādījumu iznīcināšana MH17 avārijas vietā

372285_Ukraine-MH17-300x168

Kā vēsta Ukrainas medijs, notriektās Malaizijas lidmašīnas avārijas teritorijā notiek traģēdijas pierādījumu iznīcināšana. Šo operāciju īsteno promaskaviskie kaujinieki, kas apšaudot traģēdijas vietu, lai slēptu traģēdijas pēdas.

Nacionālās drošības un aizsardzības padomes līderis Andrijs Lisenko paziņojis, ka viņu rīcība atrodas informācija, ka kaujinieki ik pa laikam raida šāvienus uz Malaizijas lidmašīnas avārijas vietu, lai iznīcinātu pierādījumus.

Lai gan Ukrainas drošības dienests ir pietuvojušies lidmašīnas avārijas teritorijai, paša teritorija aizvien atrodas promaskavisko kaujinieku kontrolē.

21. jūlijā Ukrainas valsts prezidents Petro Porošenko bija devis rīkojumu pārtraukt karadarbību Malaizijas lidmašīnas nokrišanas vietā, ievērojot aptuveni 40 kilometru rādiusu.

Jau iepriekš izskanējusi informācija, ka prokrieviskie seperātisti traucē avārijas izmeklēšanu un notiek pierādījumu slēpšana, kā arī netiek atbrīvota piekļuve starptautiskajiem ekspertiem lidmašīnas atlūzu vietai.

Jau iepriekš rakstījām, ka 17. jūlijā netālu no Ukrainas – Krievijas robežas nogāzusies “Malaysia airlines” lidmašīna Boeing 777, uz kuras klāja tobrīd atradušies 280 pasažieri un 15 apkalpes locekļi.

ASV rīcībā esošie dati liecina, ka raķete raidīta no prokrievisko spēku kontrolētās teritorijas un to piegādājusi Krievija.

Pievienot komentāru