Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Sudraba Mežaparka estrādē rīkos vairāku dienu koncertu

sudraba_ingunaVasaras beigās Mežaparka Lielajā estrādē notiks vairāku dienu koncerts, kuru rīkos Ingunas Sudrabas kustība «No sirds Latvijai», kas grasās pārtapt partijā, liecina Latvijas Avīzes rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Sudraba laikrakstam nav noliegusi šādu iespēju – tas varētu būt vairāku sabiedrisko organizāciju ieplānots sarīkojums, lai «aktivizētu Latvijas sabiedrību».

Tāpat Sudraba uzsvērusi, ka sarīkojumu nekādā gadījumā nevajadzētu dēvēt par manifestāciju, pat tā datumi vēl neesot zināmi un arī līgums ar uzņēmumu «Rīgas meži», kas atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, vēl neesot noslēgts, raksta Apollo.lv.

Jau ziņots, ka ka Sudraba 27.novembrī speciāli sasauktajā preses konferencē paziņoja, ka vēlas, lai tiktu celta pavisam cita Latvija, lai katrs cilvēks tajā būtu laimīgs un katrs rastu savu piepildījumu. Viņa esot gatava uzņemties tautas kustības vadīšanu, lai vienotu cilvēkus «ceļā uz laimīgu Latviju». 28.janvārī Sudraba oficiāli reģistrējusi tautas kustību «No sirds Latvijai». Līdz šim Sudraba mīklaini izteikusies par kustības pārtapšanu partijā un to, kādi būs tās plāni, un kādi cilvēki tajā iesaistīsies.

Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, Sudraba aicinājusi savam domubiedru pulkam pievienoties Satversmes tiesas priekšsēdētāju Gunāru Kūtri.

Viņš apstiprinājis šo informāciju, sakot, ka komentārus par savu izvēli varēs sniegt mēneša beigās, kad būs beidzies viņa pilnvaru termiņš tiesā.

Pievienot komentāru