Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Straujuma izvirzīta “Vienotības” premjera amata kandidatūrai

13565037193_6b05dba9a4_z

Partija “Vienotība” nolēmusi virzīt pašreizējo Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu kā partijas premjera amata kandidātu darbam pēc vēlēšanām.

LNT raidījumā “Dombura studija” Straujuma apstiprinājusi, ka tikusi informēta, ka pēc elektroniskās aptaujas valdē viņa ir tikusi izvirzīta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, kā arī partijas premjera amata kandidāta darbam pēc vēlēšanām. Straujuma piebilst, ka piekritusi, norādot, ka netiecas pēc amatiem, tie atrodot viņu pašu.

Straujuma norāda arī to, ka tā ir liela atbildība pret “Vienotības” partijas biedriem un viņas darbu.

Atbalstu “Vienotības” valdes lēmumam izrādījis arī viens no partijas līderiem, bijušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, sociālajā vietnē “Twitter” ierakstot “Atbalstu un priecājos par Laimdotas lēmumu, viņas atbildību par Latviju”.

Partija “Vienotība” vakar pieņēma arī lēmumu par citu reģionu partijas sarakstu līderiem – Rīgā izvirzīts ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs, Zemgalē – Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs, Kurzemē – Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, savukārt Latgalē – satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Pievienot komentāru