Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Pasta darbinieces joprojām slimnīcā; LP apzina zaudējumus

latvijas-pasts-300x198Uzņēmuma «Latvijas Pasts» (LP) darbinieces, kas trešdien cieta incidentā Mārupes pasta nodaļā, joprojām atrodas slimnīcā, bet uzņēmums sācis aprēķināt zaudējumus, ko radīja pasta nodaļas slēgšana.

Kā portāls «Apollo» pavēstīja LP pārstāve Zane Plone, abas darbinieces trešdien tika hospitalizētas sakarā ar alerģisku reakciju, ko izraisīja kāda klienta divos sūtījumos nelikumīgi ievietotas ķīmiskas vielas – stikla šķiedras līmes – iztvaikošana.

Mārupes pasta nodaļa ar Valsts policijas atļauju ceturtdien atkal atvērta apmeklētājiem, savukārt LP apzina nodarītos zaudējumus, apsverot iespēju sākotnēji vērsties pie minēto sūtījumu īpašnieka ar prasību par zaudējumu labprātīgu segšanu.

Kā uzsver Plone, klients, nododot sūtījumus piegādei slēgtā veidā, ar savu parakstu bija apliecinājis, ka tajos nav ievietoti sūtīšanai aizliegti priekšmeti.

Pasta sūtījumos atbilstoši Pasta likumam nedrīkst ievietot ķīmiskas, viegli uzliesmojošas un infekciozas vielas. Šajā gadījumā tika pārkāpts arī aizliegums pārsūtīt vielas, kas savas dabas vai iesaiņojuma dēļ var sabojāt citus pasta sūtījumus vai pasta iekārtas. Gadījumos, kad pasta pakalpojumu sniedzējiem rodas aizdomas par viegli uzliesmojošu vai citu tamlīdzīgu aizliegtu vielu klātbūtni pasta sūtījumā, pasta komersants pats šo sūtījumu atvērt nedrīkst – par to nekavējoties jāinformē Valsts policija.

Ceturtdien Mārupes pasta nodaļa ir atsākusi darbu, pasta nodaļas darbu nodrošinās ikdienas režīmā.

Pievienot komentāru