Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Bērziņš tomēr pārtrauc atvaļinājumu, lai būtu kopā ar Latvijas tautu

aberzinsAtvaļinājumu pārtraucis Valsts prezidents Andris Bērziņš, vēsta portāls «lsm.lv».

Plānots, ka Bērziņš pirmdien atgriezīsies Latvijā, bet pēc ierašanās būs zināma viņa dienas kārtība.

Valsts prezidenta Preses dienesta paziņojumā teikts, ka Bērziņš situācijā, kad Ukrainā pastāv reāli militāras iejaukšanās draudi, kas raisa pamatotu satraukumu Latvijas sabiedrībā, Valsts prezidents neuzskata par iespējamu turpināt savu atvaļinājumu. Valsts prezidents atgriežas Latvijā, lai būtu kopā ar Latvijas tautu.

«Diemžēl ātrāka atgriešanās nav bijusi iespējama sakarā ar dzīvesbiedres slimību – akūtu vīrusa infekciju ar augstu temperatūru, kas liedza iespēju izmantot gaisa satiksmi,» norāda Preses dienestā.

Kā ziņots, Bērziņš bija devies atpūtā ārpus valsts, bet viņa preses sekretāre Līga Krapāne svētdien sarunā Latvijas Televīzijā pavēstīja, ka prezidents pārtrauks atvaļinājumu, ja būs tāda vajadzība.

Prezidenta kavēšanās pārtraukt atvaļinājumu saistībā ar notikumiem Ukrainā izraisīja plašu neizpratni sabiedrībā, raksta Apollo.lv.

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) pirmdienas rītā atklāja, ka, viņaprāt, augstākajām Latvijas amatpersonām būtu jāsanāk uz kopīgu Nacionālās Drošības padomes sēdi, kuru vadītu Valsts prezidents. «Mans viedoklis, ka šādas sēdes sasaukšana [saistībā ar notikumiem Ukrainā] būtu nepieciešama.»

Pievienot komentāru