Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Bērziņš savu algu ziedos Strazdumuižas internātvidusskolai

Valsts prezidents Andris Bērziņš savu algu ziedos Strazdumuižas internātvidusskolai, portālu «Apollo» informēja Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Valsts prezidenta kancelejā ziņo, ka Bērziņš, novērtējot Strazdumuižas internātvidusskolas- attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, īpašo ieguldījumu un darba nozīmību Latvijas izglītības sistēmā, kā arī ņemot vērā to, ka skolai aprit 140 gadi, nolēmis par kārtējo savas algas ziedojumu Strazdumuižas internātvidusskolai.

Par ziedojumu skola informēta ar Valsts prezidenta parakstītas vēstules starpniecību.

Bērziņš, sveicot skolu jubilejā, uzsver: «Skolā bērniem ir būtiski saņemt iedrošinājumu, justies novērtētam un iegūt pārliecību par savām spējām. Jūsu skolas uzkrātā pieredze, īpašais atbalsts bērnu vecākiem un sasniegtie panākumi ir apliecinājums pareizi virzītam darbam ar audzēkņiem. Vēlu skolai arvien attīstīties!»

Bērziņš iepriekš savu algu ziedojis Nītaures vidusskolai, Siguldas Valsts ģimnāzijai, Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijai, Medumu vidusskolai, Viļānu vidusskolai un Meirānu Kalpaka pamatskolai.

Pievienot komentāru